Gdzie można by wykorzystać przemysłowe posadzki natryskowe?

Jednym z przykładów wykorzystania ochronnych warstw polimocznikowych mogą być natryskowe posadzki wykorzystywane w przemyśle, które spełniają duże wymagania, które przemysł stawia różnorodnym stosowanym surowcom.
Przemysłowe podłogi narażone są na tego typu czynniki jak przykładowo mocna eksploatacja mechaniczna, działanie sił ściskających czy rozciągających, różnorodnego rodzaju preparaty chemiczne, np.

posadzki natryskowe

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
detergenty czy rozpuszczalniki, mocne zabrudzenia olejami czy smarami, intensywne działanie różnych temperatur wody. Dla przykładu posadzki natryskowe z zastosowaniem elastomerów polimocznikowych to technika nowej generacji, która może sprostać warunkom przemysłowym. Takiego typu posadzki znakomicie sprawdzają się w różnorodnego rodzaju halach produkcyjnych, w tym w przemyśle gastronomicznym, w pomieszczeniach inwentarskich czy też w ubojniach, a także w halach magazynowych czy pomieszczeniach marketowych, w myjniach samochodowych, warsztatach, laboratoriach naukowych czy w dużej ilości innego typu budynkach użyteczności publicznej. Szeroka paleta Kolorystyczna i możliwość wykonania posadzek wielokolorowych pozwala na spełnienie wysokich wymagań estetycznych warstw.
Poza tym żeby zapobiegać przebarwianiu się posadzek natryskowych polimocznikowych pod wpływem naświetlania promieniami UV, możliwe jest przeprowadzenie dodatkowej powłoki, która zapewni trwałość koloru. Na powierzchniach, na których jest to wymagane, można by poza tym wykonać powłokę antypoślizgową, co powiększy bezpieczeństwo eksploatacji posadzek gospodarczych natryskowych, przede wszystkim w miejscach o bardziej znaczącym ryzyku wycieków wodnych.

Posadzka natryskowa wykonana z w odpowiedni sposób dobranej grubości warstwy, gwarantuje niezwykle dobrą odporność mechaniczną, razem z ruchem kołowym ciężarówek.

Nie zniechęcaj się – kontynuuj oglądanie pochłaniających Cię wpisów. Wyszukasz ich dość wiele na naszej następnej stronie. Zachęcamy!

Wybór nowoczesnych technologii na pewno będzie zapobiegać przestojom w używaniu budynków przemysłowych, które wiążą się z remontami powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*