Zanim udasz się do komisu, aby kupić auto, zastanów się, jaka brama garażowa będzie dla Ciebie odpowiednia

Zakup używanego samochodu wiąże się nie tylko z dodatkowymi wydatkami na obowiązkowe remonty, ale także bardzo często ze znalezieniem garażu na fiata. Czasem tego rodzaju pomieszczenie trzeba wybudować od nowa, a niekiedy jedynie przystosować to już stojące w ogrodzie od dłuższego czasu.

klik

Autor: Anthony Easton
Źródło: http://www.flickr.com
W obydwu przedstawionych przypadkach powinno się dobrze przemyśleć, jaką bramę garażową wybrać. Gdy pod domem pojawia się nowy nabytek, odpowiednio zabezpieczamy wjazd do garażu, aby później nie narażać się na stratę mienia. Bramy segmentowe firmy Wiśniowski spełniają oczekiwania najbardziej rozkapryszonych pasjonatów czterech kółek. Jeśli mamy na myśli bezpieczeństwo, to posiadają one wszelkie zabezpieczenia i byle jaki złodziej nawet nie będzie usiłował forsować wjazdu. Doskonała ochrona przed kradzieżą nie jest jedynym wskaźnikiem jakości. Niektórzy panowie stawiają na rozwiązania, które dla innych mają drugorzędne znaczenie – np. nowoczesny wygląd. Dla kapitalistów, którzy garażują swojego nowego czarnego mercedesa nie bez znaczenia jest kolor takich drzwi. Muszą przecież one idealnie harmonizować się z okazale wyglądającą willą.

Brama garażowa

Autor: mrhayata
Źródło: http://www.flickr.com

Bramy segmentowe bywają obecnie nierzadko wybierane i to nie tylko przez dobrze zarabiających obywateli świata biznesu. A to za sprawą funkcjonalności, która wyraża się nade wszystko w powszednim komforcie użytkowania.

Interesujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie dmuchawy bocznokanałowe, którą tutaj odnajdziesz, również jest coś wartościowego!

Podczas eksploatacji nie jest potrzebne ekstra miejsce w pomieszczeniu technicznym – wystarczy wolna przestrzeń powały, bo właśnie tam lądują pojedyncze segmenty, kiedy brama bywa podnoszona lub zamykana. Przy okazji warto skierować uwagę na fakt, że podczas letniej ulewy nie trzeba wychodzić z przytulnego środka auta, żeby otworzyć drzwi i przy tym przemóc do suchej nitki.

W ten oto sposób automatyczne drzwi ochraniają nie tylko szykowną marynarkę członka zarządu, ale również cenną zawartość jego skórzanej aktówki. Natomiast przeciwnicy takich współczesnych rozwiązań przekonują o tym, że bramy segmentowe (bramy segmentowe waw system) mają co najmniej jedyną poważną wadę. Spełniają swoją rolę jedynie wtedy, gdy są podłączone do instalacji elektrycznej. Zdarza się jednakże, że każda, nawet najmniejsza awaria spowodowana np. przez wichurę, unieruchomi wszelkie sprzęty agd w domu, a również naszą bramę do garażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*