W niejednej fabryce lub magazynie muszą znajdować się pomieszczenia, gdzie pracownicy będą w stanie się przebrać

W biurze, gdzie siedzimy przy laptopie, nie musimy zmieniać ciuchów. Jednakże w innych zakładach musimy mieć ciuchy robocze.
Zwykle pracodawca musi dać nam ciuchy robocze.

szafy socjalne

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Także buty, jeśli jest taki wymóg. Mówią o tym różne przepisy BHP. Czasami stroje powinny być specjalne, ponieważ potrzebują wielu wzmocnień czy odblasków. To samo dotyczy butów. W pewnych branżach przemysłu czy przetwórstwa potrzebne są też rękawice oraz gogle. To wszystko wynika z ustawy. W tego rodzaju miejscach pracy niezbędne są więc pomieszczenia, gdzie będą znajdować się szafy socjalne. W nich pracownicy będą mieli możliwość zostawić swe osobiste ubranie i przebrać się w ciuchy do pracy. Szafki z reguły zamykane są na kluczyk. Można zatem w nich zostawić też saszetkę oraz dokumenty. Pewne modele mają też wmontowaną w zestaw ławkę. Wtedy można usiąść podczas przebierania czy zakładania obuwia.

Jeśli zaciekawił Cię prezentowany temat, to oceń (https://www.grandpol.de/index.php/produkty/fenster-und-tueren-pvc) pozostałe równie ciekawe witryny, które zawierają nie mniej istotne informacje.

Z reguły takiego rodzaju szafki zrobione bywają z metalu. Mogą mieć różne barwy. Na zamówienie mogą one odpowiadać nawet barwom logo naszej firmy. Rzecz jasna będzie to dodatkowo płatne, ale będzie przyjemnie wyglądało. Można wyszukać różne modele i wielkości szafek. Mogą być one wąskie, a wysokie lub zachodzić na siebie niczym dwie litery L.

Szafy z reguły sprzedawane są w modułach, które można bez kłopotów łączyć. Zatem decyzja o tym, ile tak naprawdę powinno ich stać w jednym szeregu, będzie należała do pracodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*