Temperatura, która przekracza 40 stopni, często nie daje możliwości, by normalnie żyć i pracować

Każdy lubi lato, kiedy jest na urlopie. Jednak tropikalne upały w metropolii są w stanie każdego całkowicie wyprowadzić z równowagi.
Wakacyjne miesiące w naszym kraju w ostatnim czasie bywają nie do zniesienia.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com
powietrze stoi, a asfalt się roztapia. W mieście bywa to dość mocno odczuwalne, gdyż w betonowej plątaninie bloków temperatura jest jeszcze większa.

Sądzisz, że ten artykuł był interesujący, ale musisz mieć kilka dodatkowych wątków. Nie wahaj się – wejdź w podany link i idź do źródła.

Szczególnie groźne jest to dla małych dzieci oraz seniorów. Tak jak duża część biurowców oraz centrów handlowych ma już zamontowane klimatyzatory (taka tendencja przyszła z USA), to zakładanie klimy w mieszkaniach to w naszym kraju nowość. Jednakże sektor prywatnych konsumentów rozwija się w zastraszającym tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła spółka Samsung. Stworzyła serię klimatyzatorów, które noszą piękną nazwę Prestige. Są one bardzo eleganckie. Ich design powinien się więc pasować do wnętrz choćby najbardziej wymagających klientów. Są to rzecz jasna klimatyzatory naścienne. Zajmują niedużo przestrzeni, a są niezwykle skuteczne. Potrafią schłodzić sporą przestrzeń, przy czym są ciche i zużywają mało prądu. Z prawej strony sprzętu znajduje się niewielki panel, na którym wyświetlana jest informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko ochładza powietrze, ale również oczyszcza je z wirusów oraz alergenów dzięki wmontowanemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI stulecia też i ten model może być regulowany przez smartfon albo komputer. W tym celu ma wbudowaną opcję Wi-Fi. Wówczas można nim kierować zdalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*