Przy dekorowaniu łazienki czy kuchni, zazwyczaj szukamy detali, które spowodują, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie z tradycyjnymi płytkami powoli odchodzą do lamusa. Obecnie ludzie stawiają na nietuzinkowe pomysły.
Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykańczało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Obecnie pomału odchodzi się od tej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach na pierwszy plan wysuwają się kolejne tworzywa. Często bywa to dla przykładu kamień lub szkło. Nawet drewno czuje się dobrze w mokrych pomieszczeniach. Musi być tylko odpowiednio zabezpieczone. Pojawia się zatem pytanie, czy klienci już całkowicie odeszli od kafelek? Rzecz jasna, że nie.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest ciekawy, sprawdź na witrynie (https://www.eogniwa.pl/pl/c/Lancuch-zrywkowy-do-drewna/32) inne tego typu informacje – na pewno też będą dla Ciebie interesujące.

Jedynie ich wygląd i zastosowanie trochę się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się dla przykładu neutralne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera jakiś fragment ściany, który chce się wyeksponować. Tam daje się dekory. Są to płytki o intensywnym odcieniu i wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Niebywale modne są na przykład niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które co chwilę możemy zobaczyć na lizbońskich budynkach. Wariantów jest jednak znacznie więcej. Mogą być to cudowne kwiaty lub geometryczne figury. Dostępność odcieni także powala. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Płytki dekoracyjne mają także różny kształt. Mogą być to malutkie kwadraciki naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Niektórzy wybierają nawet sześciany. Ze względu na to, że dekory mają wyraziste barwy, raczej nie kładzie się ich na całej powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*