Na co się zdecydować, kiedy chcielibyśmy klimatyzować więcej pomieszczeń?

Wielokrotnie wybieranymi klimatyzatorami są wersje ścienne, które są montowane 20 cm od sufitu. Klimatyzator powinien być energooszczędny, bezgłośny i prosty w sterowaniu. Musi także posiadać właściwe możliwości filtracyjne, długą gwarancję i powinien być ładny.

szklany dzbanek w kolorowe pasy

Autor: Lori L. Stalteri
Źródło: http://www.flickr.com
Te wszystkie właściwości spełniają klimatyzatory Fujitsu. Skupiają one w sobie właściwości klimatyzatorów, które przeznaczone są do zastosowań domowych dla użytkowników indywidualnych. Do domowych pomieszczeń właściwe są klimatyzatory z minimalnym stopniem akustycznego ciśnienia poniżej 22 dB. Klasa energetycznej efektywności to A++. Te klimatyzatory mają przyjazny sposób sterowania dla przykładu czujnik ruchu, programatory czasowe czy też opcję temperatury dyżurnej.

Zaintrygował Cię taki tekst? To ekstra, ale kliknij ten link, gdyż oprócz tego przygotowaliśmy też inny tego typu artykuł, który warto zobaczyć także (http://www.eogniwa.pl/pl/p/Zawiesie-pasowe-2T-/57).

Dodatkowo te klimatyzatory oprócz filtrów standardowych także mają filtry, które usuwają drobnoustroje, grzyby oraz bakterie. Posiadają one opcję grzania, która okaże się bardzo użyteczna zimą. Wszystkie klimatyzatory Fujitsu mają pięcioletnią gwarancję.

Wśród znanych klimatyzatorów, które są przeznaczone do indywidualnych pomieszczeń są klimatyzatory rodzaju Split. Są one przeznaczone do pokoi hotelowych, budynków mieszkalnych oraz pomieszczeń firmowych. Można używać je w aulach konferencyjnych, budynkach użyteczności publicznej czy w gabinetach. Tego typu urządzenie jest złożone z jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej i sterownika. Taka konstrukcja sprawia, że części, które wpływają na komfort dźwiękowy odseparowane są od pomieszczenia, które jest klimatyzowane. W takiej sytuacji, kiedy jest konieczna klimatyzacja kilku pomieszczeń indywidualnych, znakomicie będą sprawdzać się systemy MULTI SPLIT z inwerterowa techniką. Świetnie one sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, jednorodzinnych domkach czy w pomieszczeniach biurowych.

W obiektach, gdzie chcielibyśmy, żeby klimatyzowane było jeszcze więcej pomieszczeń, znakomicie sprawdzą się systemy Multi 8, które umożliwiają podłączenie do jednej zewnętrznej jednostki maksymalnie 8 jednostek wewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*