Design domu to ciężka sztuka, ponieważ oszałamiający efekt bierze się z dużej liczby drobiazgów

Nie bez przyczyny stare porzekadło mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie taka sama dewiza dotyczy dekoracji wnętrz.
Jasne wydaje się być to, że musimy wykończyć podłogi oraz pomalować ściany, kiedy będziemy chcieli przejść już do aranżacji wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet
detale

Źródło: grow-mat.pl
Jednakże w tym momencie dopiero mogą pojawić się kłopoty. To, co mogłoby się wydawać już finiszem zadania, może dla większości ludzi okazać się trudne. Chodzi o to, że w znacznej mierze to detale zadecydują o tym, że wynik będzie zapierał dech w piersiach. Odpowiedni sposób oświetlenia czy dekoracja okien oraz ładne poduszki czy stolik kawowy. To wszystko razem doprawdy ma znaczenie. Może być tak się, że podobają nam się różne style i odcienie. Niestety w zawodzie dekoratorów mniej znaczy więcej.

Sprawdź więcej w tym serwisie (https://www.eogniwa.pl/pl/c/Zawiesie-lancuchowe-1-ciegnowe/26) i poznaj analizowane zagadnienie także z innej strony – one bez dwóch zdań również Cię zaabsorbują.

Zatem nie należy w jednym salonie na siłę wpakowywać to, co nam się podoba. Może być tak, że wyjdzie z tego totalny pasztet, od którego dostaniemy oczopląsu. Nikt nie będzie z przyjemnością odpoczywał w pokoju, gdzie będą go zewsząd atakować przeróżne bibeloty oraz odcienie. Trzeba więc skontaktować się z fachowcem. Dobry dekorator wnętrz zrobi z nami wywiad. Spyta, jakie odcienie są naszymi ulubionymi. Na pewno będzie miał ochotę również wiedzieć, czy wolimy tradycyjne aranżacje albo nietuzinkowe oraz nowoczesne pomysły.

Zapewne pokaże nam kilka swoich wcześniejszych projektów i zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Możemy ze swojej strony przekazać mu, na czym nam po prostu zależy. To będzie początek profesjonalnej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*