Murowanie za pomocą systemu Porotherm

W porównaniu z standardowymi cegłami i pustakami ceramicznymi wznoszenie ścian w systemie Porotherm nie tylko nie wymaga od murarza żadnych nowatorskich zdolności, ale w dużym stopniu tę pracę ułatwia. Przy wznoszeniu jednowarstwowych ścian w systemie Porotherm, podobnie jak w pozostałych technologiach, obowiązują konkretne nakazy montażowe. Ich przestrzeganie daje gwarancję zużytkowania wszystkich wartości tej techniki, w tym wydajnego i prędkiego wykonania.

system Porotherm

Źródło: www.Wienerberger.pl

Budując ścianę systemem Porotherm, przygotujmy się, że murować będziemy z części większych niż pustaki tradycyjne, co zezwoli na nieco szybsze sfinalizowanie danego odcinka prac. Uproszczeniem w stosunku do murowania z pustaków tradycyjnych jest to, że systemy Porotherm nie potrzebują użytkowania zaprawy w złączach pionowych, dzięki wspaniałemu spojeniu na pióro i wpust (). Opcja systemu Porotherm to rozważny kompromis pośród wartościami konstrukcji a zdrowym i trwałym domem na pokolenia. To sprawdzony produkt najlepszej jakości, jaki dzięki doskonałym parametrom fizycznym gwarantuje małe koszty utrzymania budynku.

Jeśli po przestudiowaniu publikowanego artykułu będziesz chciał zgłębić informacje na opisywany temat, to pomocne omówienie (https://sklephypo.pl/84-zestawy-glebinowe-z-duzym-zbiornikiem) bardzo Ci pomoże – kliknij i zobacz!

Wyrób ceramiczny w systemie Porotherm ma zasłużoną sławę artykułu trwałego, wytrzymałego na warunki zewnętrzne i pewnego dla klientów. Wszystko to powoduje, że budowle skonstruowane przez system Porotherm utrzymują znaczną wartość na rynku nieruchomości i cieszą się znacznym ciekawością kupujących (opinie użytkowników). Wybierając produkty Porotherm, dostajemy nie wyłącznie materiał na ściany, ale system doskonale ze sobą harmonijnych wyrobów, jakie gwarantują stworzenie i wykończenie budowli od piwnicy aż po strych.

System Porotherm jest ognioodporny i realizuje w tym stopniu ścisłe wymagania. W zetknięciu z płomieniem jest absolutnie nietoksyczna, nie wysyła żadnych złych dla człowieka substancji. Mimo zaawansowanej technologii sporządzania, detale ceramiczne systemu Porotherm nieprzerwanie robione są z prawdziwych surowców. Podstawowym składnikiem ceramiki budowlanej stanowi glina, dzięki czemu dachówki, cegły i pustaki są tworzywami ekologicznymi i życzliwymi w użytkowaniu dla człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*