Murowanie za pomocą systemu Porotherm

W porównaniu z standardowymi cegłami i pustakami ceramicznymi wznoszenie ścian w systemie Porotherm nie tylko nie wymaga od murarza żadnych nowatorskich zdolności, ale w dużym stopniu tę pracę ułatwia. Przy wznoszeniu jednowarstwowych ścian w systemie Porotherm, podobnie jak w pozostałych technologiach, obowiązują konkretne nakazy montażowe. Ich przestrzeganie daje gwarancję zużytkowania wszystkich wartości tej techniki, w tym wydajnego i prędkiego wykonania.

system Porotherm

Źródło: www.Wienerberger.pl

Budując ścianę systemem Porotherm, przygotujmy się, że murować będziemy z części większych niż pustaki tradycyjne, co zezwoli na nieco szybsze sfinalizowanie danego odcinka prac. Uproszczeniem w stosunku do murowania z pustaków tradycyjnych jest to, że systemy Porotherm nie potrzebują użytkowania zaprawy w złączach pionowych, dzięki wspaniałemu spojeniu na pióro i wpust (). Opcja systemu Porotherm to rozważny kompromis pośród wartościami konstrukcji a zdrowym i trwałym domem na pokolenia. To sprawdzony produkt najlepszej jakości, jaki dzięki doskonałym parametrom fizycznym gwarantuje małe koszty utrzymania budynku.

Wyrób ceramiczny w systemie Porotherm ma zasłużoną sławę artykułu trwałego, wytrzymałego na warunki zewnętrzne i pewnego dla klientów. Wszystko to powoduje, że budowle skonstruowane przez system Porotherm utrzymują znaczną wartość na rynku nieruchomości i cieszą się znacznym ciekawością kupujących (opinie użytkowników). Wybierając produkty Porotherm, dostajemy nie wyłącznie materiał na ściany, ale system doskonale ze sobą harmonijnych wyrobów, jakie gwarantują stworzenie i wykończenie budowli od piwnicy aż po strych.

System Porotherm jest ognioodporny i realizuje w tym stopniu ścisłe wymagania. W zetknięciu z płomieniem jest absolutnie nietoksyczna, nie wysyła żadnych złych dla człowieka substancji. Mimo zaawansowanej technologii sporządzania, detale ceramiczne systemu Porotherm nieprzerwanie robione są z prawdziwych surowców. Podstawowym składnikiem ceramiki budowlanej stanowi glina, dzięki czemu dachówki, cegły i pustaki są tworzywami ekologicznymi i życzliwymi w użytkowaniu dla człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*