Mieszkania w największych miastach

Od niedawna obserwujemy krach na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Niski popyt na wille wpłynął na inwestycje w apartamenty. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną w oczach.

Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44. Obok apartamentów cieszą się dużą popularnością także przepastne lokale w odrestaurowanych kamienicach. Ich ceny, podobnie jak apartamentów, startują od ponad dziesięciu tysięcy za m2.

Świeże inwestycje wyrastają zazwyczaj w samych sercach miast, co jest bardzo cenione za łatwy dojazd i rozwiniętą infrastrukturę. Dodatkowo firmy deweloperskie starają się umieszczać inwestycje w bliskości dużej ilości zieleni, parków i skwerów.

Zajmują Cię gadżety? Więc bądź na czasie! Dlatego musisz przeglądnąć nowy artykuł na ten temat, aby dojść do bardziej skrupulatnych wiadomości.

Czasy betonowych pustyń na szczęście odeszły już do lamusa.

Kraków

Apartamenty zakopane wynajem () oferuje w centrum, na Mokotowie i na Woli. Osiedla powstają również na dalekich krańcach metropolii. W Warszawie za luksusowe mieszkanie musimy zapłacić najwięcej w kraju – ceny wynoszą ponad 7 milionów złotych. Mieszkanie w stuletnich odnowionych kamienicach da się odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za m2 wynoszą ponad 20 tysięcy złotych.

W innych częściach kraju można zobaczyć tańsze apartamenty. Poznań jest miejscem, w którym luksusowe mieszkania są oferowane często dalej od centrum, w okolicy dużej ilości zieleni. Ceny potrafią być tu aż dwukrotnie niższe, niż w Warszawie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „apartamenty”, aby się o tym przekonać.

Inaczej przedstawia się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko nieco mniej drogie niż w stolicy co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny oscylują w okolicach 5-6 milionów złotych. Apartamenty w tym prapolskim grodzie bardzo upodobali sobie obcokrajowcy. Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*